Automatinės šviesos

Montuojame programuojamas automatines šviesas automobiliams. Įsijungimas vyksta, kai akumuliatorius pradedamas krauti ir pasiekiama minimali reikalinga krovimo įtampa.Vairuotojas pats gali nustatyti ką įjungti: ar trumpąsias šviesas ir gabaritus ar tik trumpąsias. Antruoju atveju sutaupomas generatoriaus ir lempučių tarnavimo laikas, mažėja kuro sanaudos, kai kuriuose automobiliuose išsisprendžia problema su displėjaus pritemdimu dienos metu.
Automobiliuose su ksenoninėm lempom, kur ilgųjų šviesų lempos halogeninės, siūlome kitokį variantą. Tai 80 procentų sumažintas ilgųjų šviesų srautas. Naudinga tuo, kad žymiai mažesnė generatoriaus apkrova, tauposi brangios ksenoninės lemputės.

Yra galimybė įprogramuoti šviesų išjungimo užlaikymą. Šiuo atveju užgesinus variklį trumposios šviesos ar gabaritai (pasirinktinai) dar degs apie 20 sekundžių, taip padėdami saugiau judėti tamsiu paros metu paliekant automobilį lauke ar garaže.

Ši schema gali būti naudojama ir LED (dienos šviesos) žibintų automatiniam įjungimui užvedus variklį.

Plačiau

Sensorinis slaptas blokatorius

Sensorinis slaptas jungiklis valdomas rankos prisilietimu prie vietos automobilyje, kur yra paslėptas sensorius. Nėra jokių išorinių jungiklio požymių, kas žymiai padidina jungiklio slaptumą. Turi 40 sek. užlaikymą, kas leidžia patogiai užvesti automobilį jam užgesus sankryžoje, nes nereikia vėl liesti sensoriaus išjungus degimą. Yra serviso režimas. Jį įjungus visiškai išjungiama slapto jungiklio funkcija: nereikia rodyti kaip veikia slaptas atiduodant automobilį meistrui ar kitam asmeniui. Galimas avarinis išjungimas pin kodu.

Plačiau

Apsaugos sistema SS05

Apsaugos sistema skirta automobiliams su CAN duomenų linija. Yra galimybė prijungti GSM modulį ir gauti  SMS žinutes apie signalizacijos suveikimą, pažeistą zoną, akumuliatoriaus įtampą. SMS žinute galima papildomai užblokuoti variklio darbą. Prijungus GPS modulį bet kuriuo metu telefone žemėlapyje matysite automobilio buvimo vietą. Garantija 5 metai.

Plačiau